Programma 2019

Ook staat elke dag in het teken van een chakra. We beginnen bij de eerste, basischakra om te aarden en aanwezig te zijn en brengen je zo langzaam omhoog tot lichtere staten!
We hebben een gevarieerd programma met workshops op het gebied van verbinding en zelfontwikkeling, mantra’s zingen, tantra, dans, yoga en nog veel meer!

Dè gelegenheid om je een week lang te ontwikkelen, bewuster te worden, dichter bij jezelf te staan en tegelijkertijd in verbinding te staan met gelijkgestemde, terwijl we samen verblijven in een prachtig natuurgebied

WOENSDAG 8 aug  |  Basis chakra

 

 

11:00-14:00 |  Aankomst
15:00-16:00 | Beginceremonie
16:45-18:30 | Ecstatic Dance Journey | Araliya Bosma | Main
16:45-18:30 | Acroyoga (beginners) | Roald Penning | Dome
16:45-18:30 | Aanwezig zijn in jezelf | Michiel van Tienhoven | Area 1
16:45-18:30 | Grounding  | Laura KistemakerArea 2
18:30-20:00 | Diner
20:30-22:00 | Mantra zingen | Healing Harmony (met o.a. Marc Swillens) | Main
20:30-22:00 | Tantra: The Power of Presence | Arja Hendrikx | Dome
20:30-22:00 | Healing Tao: aarding en energetische integriteit | Roel van Huet | Area 1
20:30-22:00 | Conscious Connecting | Jessica Twuiver en Asaf Dvash | Area 2
22:30-22:45 | Hoopdance performance (vuur en/of LED) | Michelle Verhoeks

DONDERDAG 9 aug  |  Sacrale chakra: Volg jouw flow

8:00 – 10:00 | Ontbijt
8:30 –  9:30  | Pingala Kali Flow – Vinyasa yoga & dance | Karli Orazi | Main
8:30 –  9:30  | Chakra Yoga | Laura Kistemaker | Dome
8:30 –  9:30  | Sharing | Danielle Ploegmakers | Area 1
10:15-12:00 | Godinnen Dans – Biodanza speciaal voor Vrouwen | Merel Sloot | Main
10:15-12:00 | Mannenworkshop | Roald Penning | Dome |
10:15-12:00 | Art of Giving and Receiving – Conscious Touch | Jessica en Asaf | Area 1
10:15-11:00 | Driven: Hoogsensitiviteit en overprikkeling  | Merijn Boulogne | Area 2
11:15-12:00 | Driven: Overwin faalangst | Felicity Giovanna |  Area 2
12:00-13:30 | Lunch
13:30-14:30 | Dagceremonie
14:45-16:30 | Ritual Play | Marielle Spronck | Main
14:45-16:30 | Tantra: Sacred Sexuality | Joris van der Geest | Dome
14:45-16:30 | Negativiteit voor gevorderden | Stan van den Bosch  | Area 1
14:45-16:30 | Biodanza | Danielle Ploegmakers | Area 2
16:45-18:30 | Ecstatic Tantric Speed Date Party | Hylke Grasmeijer | Main
16:45-18:30 | Tantric Ritual: The Alchemy of Shiva & Shakti | Arja Hendrikx | Dome
16:45-18:30 | Thee ceremonie | Admar de Bruin | Area 1
16:45-18:30 | Moving colours, a dance with and through your inner world | Amber | Area 2 18:30-20:00 | Diner
20:30-22:00 | Mantra chanting | Araliya Bosma | Main
20:30-22:00 | Thee ceremonie | Admar de Bruin | Area 2
20:30-22:00 | Weerwolven van wakkerdam| Emy van der Doe en Roshan Nejal | Kampvuur plek 2

VRIJDAG 10 aug  |  Derde chakra: Shine your light!

8:00 – 10:00 | Ontbijt
08:00-09:00 | Yin Yang yoga | Araliya Bosma | Main
08:00-09:00 | Tantra Hatha Yoga | Arja Hendrikx
09:15-10:15 | Sharing | Danielle Ploegmakers | Area 2
10:15-12:00 | Dreamtime – exploring life of Indigenous Australian culture | Karli Orazi | Main
10:15-12:00 | Healing Tao: seksuele energie en levenskracht | Roel van Huet | Dome
10:15-12:00 | Mannenworkshop | Roald Penning | Area 1
10:15-11:00 | Driven: van paniek tot (zelf)vertrouwen  | Ella Dekker | Area 2
11:15-12:00 | Driven: Coachingsmoment en afspraak maken |  Area 2
12:00-13:30 Lunch
13:30-14:30 Dagceremonie
16:30-18:30 | Wheel of Consent | Marielle Spronck | Main
16:30-18:30 | Conscious Intimacy | Dorus Mokkink | Dome
16:30-18:30 | Staff Flow | Danielle Ploegmakers | Area 1
16:30-18:30 | Connective Bondage | Morris Krijger en Diantha Voskuijl | Area 2
18:30-20:00 | Diner
19:00-22:00 | Shine your light (performances door jullie!) | Janneke Meijers | Main
20:30-22:00 | Theatervoorstelling over de universele Liefde: ‘Bewegende Woorden.’ | Robert Derksen en Anke van Leeuwen | Dome
22:30-23:15 | Vuurceremonie | Bravon van Zutphen
23:30-23:45 | Rope dart performance | Michelle Verhoeks

ZATERDAG 11 aug  | Hartchakra: Ruimte in overvloed

8:00 – 10:00 | Ontbijt
08:30-09:30 | Chakra Yoga | Laura Kistemaker | Dome
08:30-09:30 | Sharing | Danielle Ploegmakers | Area 1
10:15-12:00 | Tantrisch boeddhisme – Compassie | Renske Sackman | Main
10:15-12:00 | Qi Gong & Yoga | Michiel van Tienhoven | Dome
10:15-12:00 | Embodiment, deepen the connection to your inner source | Amber Grothe
10:15-11:00 | Driven: nachtrust – nooit meer uitgeput opstaan | Roxanna Booms | Area 2
11:15-12:00 | Driven: Coachingsmoment en afspraak maken |  Area 2
12:00-13:30 | Lunch
13:30-14:30 | Dagceremonie
14:45-16:30 | Acroyoga (gevorderd) | Roald Penning | Main
14:45-16:30 | Karli Orazi | Ida deep dive – Restorative yoga practice |mDome
14:45-16:30 | Trancereis en je krachtdier wol vilten | Mara Kuijpers en Merel Sloot | Area 1
14:45-16:00 | Magic of connection: the art of relating | Hylke en Stan | Area 2
16:45-18:30 | Connective Dance: Beyond | Kees Schenk | Main
16:45-18:30 | Leven in je Lijf: Open je hart | Jorinde van der Donk | Dome
16:45-18:30 | Veld van de Waarheid | Merijn Boulogne | Area 1
16:45-18:30 | Thee Ceremonie | Admar de Bruin | Area 2
18:30-20:00 | Avond eten
20:00-21:30 | Verbindingsceremonie | Florien Kortenhorst en Roald Penning | Main
22:00-01:00 | Ecstatic Zomerfestival Feest | DJ Bravon | Feest Area

ZONDAG 12 aug  |Keelchakra: Omarm je natuur

08:00-10:00 | Ontbijt
08:30-09:30 | Chakra Yoga | Laura Kistemaker | Dome
08:30-09:30 | Sharing | Danielle Ploegmakers | Area 1
10:15-12:00 | Je draken aankijken | Florien Kortenhorst | Main
10:15-12:00 | Voice Bath: A Journey Within | Liza Hokke | Dome
10:15-12:00 | Storyworkshop – Play and Connect | Noemi Vilches | Area 1
10:15-11:00 | Driven: vriendschap & verbinding | Joya Samjhawan | Area 2
11:15-12:00 | Driven: vrede met eten | Desirée Weijs|  Area 2
12:00-13:30 | Lunch
13:00-14:45 | Biodanza – Dans van het leven | Merel Sloot | Main
13:00-14:45 | Acroyoga (gevorderd) | Roald Penning | Dome
13:00-14:45 | Knuffelworkshop | Noemi Vilchez | Area 1
13:00-14:45 Seks, Schaamte en Verlangen | Hylke Grasmeijer | Area 2
15:30-17:00 | Say goodbye ceremonie
17:30-19:00 | Diner
19:30-21:30 | Shine your light stage! (performances door julie!) | Main
19:30-21:30 | Mantra zingen | Healing Harmony | Dome

 

MAANDAG 13 aug  | 3e oog chakra: Soul tribe

8:00 – 10:00 | Ontbijt
08:30-09:30 | Sharing | Danielle Ploegmakers
10:15-12:00 | Creatief Schrijven: Exploreer het licht in jezelf | Noema Celeste Neijhboer | Main
10:15-12:00 | Voice Wisdom | Liza Hokke | Dome
10:15-12:00 | Despacho Ceremonie |  Ludo Simons | Area 1
10:15-11:00 | Driven: vriendschap & verbinding | Noëmi Vilches | Area 2
11:15-12:00 | Driven: Coachingsmoment en afspraak maken |  Area 2
12:00-13:30 | Lunch
14:00-16:00 | Tantra: Embrace your nature! | Kees Schenk en Serena Verdonk | Main
14:00-16:00 | Wim Hof methode | Milian Huizen | Dome
14:00-16:00 | Wandel meditatie | Dorus Mokkink | Area 1
14:00-16:00 | Trancereis en je krachtdier wol vilten | Mara Kuijpers en Merel Sloot | Area 2
18:00-19:30 | Diner
21:00-22:00 | Avond ceremonie

DINSDAG 14 aug  |  Kruin chakra: Samen één

Het programma van de laatste dag blijft nog even een verrassing, dit maken we binnenkort bekend!
Time to shine your light! Ben jij erbij?
Meld je hier aan voor het festival en reserveer nu je ticket:

Copyright Eigentijdse Jongeren 2020 | All Rights Reserved | Created by: Prayanadesign

Need Help? Chat with us